2014-11-23 16:17:37

Kolejna wygrana Karpat Krosno. To już osiem punktów przewagi

Piłkarze Karpat Krosno wygrali 2-0 w Przeworsku i umocnili się na szczycie tabeli 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. "Karpaciarze" mają już 8 punktów przewagi.

Podopieczni Szymona Szydełko zakończyli tegoroczne rozgrywki ligowe w znakomitym stylu i powiększyli przewagę nad kolejnymi w tabeli Stalą Rzeszów i Resovią.

W meczu z Orłem Przeworsk "Karpaciarze" wyszli na prowadzenie w 59. minucie po trafieniu Patryka Kapuścińskiego. Wynik spotkania na 2-0 dla Karpat Krosno podwyższył dwanaście minut później Bartosz Madeja, który pojawił się na boisku niedługo wcześniej.

W zgoła innych nastrojach są gospodarze, którzy po przełamaniu w Lublinie zanotowali kolejną porażkę (czwartą w pięciu ostatnich meczach).

W barwach Karpat Krosno znów pojawił się Marek Fundakowski, który wraca do gry po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją.

ORZEŁ PRZEWORSK - KARPATY KROSNO 0-2 (0-0)

0-1 Kapuściński (59)
0-2 Madeja (71)

Orzeł Przeworsk: Furtak - Jarosz, Walat, Sykała, Sierżęga - Kołodziej, D. Buczek, Zięba, Flak (76. Czyrny), Słysz (87. Guzior) - Piątek

Karpaty Krosno: Hajduk - Jarząb, Zych, Kolbusz, Kapuściński, Krzysztoń, Kozubal (57. Kasza), Walaszczyk (89. T. Kasperkowicz), Popielarz (64. Madeja), Sikorski, B. Buczek (82. Fundakowski)

Sędziowali: Mateusz Warzocha oraz Bartosz Barć i Rafał Pańczak (Rzeszów). Żółte kartki: Sykała, Słysz - Kolbusz, Kasza

źródło: polskieligi.net / orzelprzeworsk.futbolowo.pl