2014-11-10 13:39:01

Cosmos Nowotaniec zremisował z LKS-em Skołoszów. Mocny beniaminek

Cosmos Nowotaniec zremisował z LKS-em Skołoszów 1-1 w meczu 15. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Beniaminek ze Skołoszowa pokazał charakter i nie dał się pokonać w Nowotańcu. Prowadzenie gościom dał w 34. minucie Wojciech Pilawa, który z bliska dobił uderzenie jednego z kolegów.

Gracze Cosmosu Nowotaniec wyrównali chwilę po zmianie stron. W 47. minucie Ireneusz Zarzyka wyłożył piłkę Piotrowi Badowiczowi, który pokonał nieźle dysponowanego Damiana Buczkowskiego.

Więcej goli nie padło, choć blisko szczęścia był Pilawa, który przymierzył z dystansu trafiając w poprzeczkę.

COSMOS NOWOTANIEC - LKS SKOŁOSZÓW 1-1 (0-1)

0-1 Pilawa (34)
1-1 Badowicz (47)

Cosmos Nowotaniec: Krawczyk - Szałankiewicz, B. Gołda (72. Sobota), Śmietana, Wójcik - Pluskwik, S. Gołda (46. Badowicz), Łoch, Kuzicki (71. Śliwiak) - Zima (46. Szatkowski), Zarzyka

LKS Skołoszów: D. Buczkowski - Kolanek, Turczyn, Demski, Franków - Pacuła (81. Kalinowski), Przytuła, Mazurkiewicz (83. Sobejko), K. Buczkowski - Pilawa, M. Buczkowski

Sędziował: Łukasz Szpala (Dębica). Żółte kartki: Zarzyka - Pilawa. Widzów: 250

źródło: polskieligi.net / Nowiny