2014-10-26 17:21:03

Orzeł Przeworsk urwał punkt Stali Rzeszów. Fotel lidera coraz dalej

Stal Rzeszów tylko zremisowała w Przeworsku z Orłem i do pierwszych w tabeli Karpat traci już 5 punktów.

Rzeszowianie do Przeworska przyjechali po zwycięstwo, ale napotkali na spory opór i mogli nawet zostać bez punktów.

Prowadzenie graczom Orła Przeworsk dał w 24. minucie Krzysztof Sierżęga, który uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego nie dając szans bramkarzowi Stali.

Wyrównanie przyszło dopiero po przerwie. Gola na 1-1 dla Stali Rzeszów strzelił Michał Lisańczuk, który wykorzystał dogranie Piotra Prędoty.

Zaledwie pięć minut później z boiska wyrzucony został Peter Suswam przez co rzeszowianie musieli kończyć to spotkanie w dziesiątkę. Siły wyrównały się w 84. minucie - czerwoną kartką ukarany został także zawodnik gospodarzy, Dorian Buczek.

Ostatecznie wynik się już nie zmienił. Podopieczni Andrzeja Szymańskiego stracili kolejne cenne punkty i do prowadzących Karpat Krosno tracą już pięć punktów.

ORZEŁ PRZEWORSK - STAL RZESZÓW 1-1

1-0 Sierżęga (24)
1-1 Lisańczuk (54)

Orzeł Przeworsk: Furtak - Jarosz,  Walat (90. Piątek), Sykała, Guzior, Kołodziej (88. Słysz), Zięba, Sierżęga, Skała, Szewc, Buczek

Stal Rzeszów: Beszczyński - Drożdżal, Drelich, Baran (31. Bednarczyk), Suswam, Jakubowski, D. Jędryas (73. Żebrakowski), Lisańczuk, Murawski (73. Karwacki), Prędota, Brocki

Sędziował: Marek Pająk (Mielec). Żółte kartki: Buczek, Sykała, Kołodziej - Suswam, Drelich, Jakubowski. Czerwone kartki:  Buczek (85, druga żółta) - Suswam (59, druga żółta)

źródło: polskieligi.net / stalrzeszow.pl

No cóż ręce same składają się do oklasków. gratulacje za kolejny wyczyn dla trenera Szymańskiego. naprawdę wyczynem jest zrobić z fajnych zawodników mierną drużynę. Tabela nie kłamie. Żółkiewka, Sieniawa, Przeworsk. Karpaty 5 punktów z przodu. Ci sami zawodnicy w tamtym sezonie zagrali świetną I rundę. Pan Szymański kolejny raz daje popis swojej indolencji. Ale co tam, powie sie, że to piłkarze grają a nie trener. Mielec, Stalowa Wola i Tarnobrzeg w II lidze dobrze sobie radzą a my dziadujemy. I będzie gorzej. Niechlujna gra, brak pomysłu na środek pola oraz katastrofalna gra w obronie to osiągnięcia naszego trenera. 20 lat poza ligą centralną. O czymś to świadczy. Ale co tam... Jak nie sędzia przeszkodził to wąskie boisko jak nie boisko to brak koncentracji. Widać , że lekcje motywacji prowadzone przez pana Porębę odnoszą świetny skutek. W Żółkiewce miejscowi jak słyszeli odzywki trenera szymańskiego do naszych piłkarzy to płakali ze śmiechu. Kto był to wie. Ale i tak nic się nie zmieni, dalej będa tłumaczenia i zwalanie winy. Kompromitacja, wstyd i hańba.

lol 2014-10-27 09:26:47

Stal z tymi zawodnikami powinna mieć taką przewagę jak Radomiak w lidze łódzko - mazowieckiej. Ktoś dobrze napisał powyżej.

Xx 2014-10-27 12:15:18

Bo on sie nie nadaje na trenera , stoją i sie patrzą jak patałachy grają. Liczy się kasa jak wpłynie a nie wynik. Oni z palcem w d*****e powinni mieć pierwsze miejsce, ale jsk to się pisze to tancerce majtki przeszkadzają a naszym piłkarzom piłka no i przeciwni zawodnicy. Burdel i jeszcze raz burdel. Resoviacy sie nie podniosą a my za nimi.