2014-10-05 09:55:39

Stal Mielec zremisowała z Nadwiślanem Góra [WIDEO]

Stal Mielec zremisowała z Nadwiślanem Góra 1-1 w meczu 11. kolejki 2 ligi. Zobaczcie wideo i bramki z meczu.

Piłkarze Stali Mielec wyszli na prowadzenie w 18. minucie spotkania. Piłkę w polu karnym otrzymał Łukasz Żegleń, który z kilku metrów pokonała bramkarza gości.

Nadwiślan Góra wyrównał dopiero w drugiej połowie. W 56. minucie Łukasz Małkowski zagrał z rzutu wolnego wprost na głowę Tomasza Boczka, a ten umieścił piłkę w siatce.

Stal Mielec - Nadwiślan Góra [WIDEO, SKRÓT MECZU]

Gol Łukasza Żeglenia od 1:25
Gol Tomasza Boczka od od 2:55

STAL MIELEC - NADWIŚLAN GÓRA 1-1 (1-0)

1-0 Żegleń (18)
1-1 Boczek (56)

Stal Mielec: Daniel - Załucki, Duda, Głaz, Radulj - Domański, Kościelny, Cholewiak (72. Skiba), Żubrowski (66. Podstolak) - Żegleń, Getinger

Nadwiślan Góra: Florek - Jurek, Balul, Boczek, Łączek - Małkowski (89. Skrobol), Koman, Matysek (61. Setlak), Kaszok, Ogrocki (87. Svarups) - Setla

Sędziował: Sylwester Rasmus (Toruń). Żółte kartki: Żegleń, Załucki, Głaz. Widzów: 3000

źródło: polskieligi.net / sportowasilesia.com