2014-10-04 22:19:07

Stal Stalowa Wola zremisowała w Sosnowcu [WIDEO, BRAMKI]

Piłkarze Stali Stalowa Wola zremisowali 1-1 w wyjazdowym pojedynku z Zagłębie Sosnowiec.

Jako pierwsi do siatki trafili gracze "Stalówki". W 32. minucie potężnym uderzeniem na bramkę gospodarzy popisał się Mateusz Kantor.

Piłka odbiła się od poprzeczki i spadł pod nogi Łukasza Sekulskiego, który wyprowadził podkarpacki zespół na prowadzenie.

Gracze Zagłębia Sosnowiec wyrównali w w 65. minucie po uderzeniu głową Jakuba Araka.

Zagłębie Sosnowiec - Stal Stalowa Wola 1-1 [WIDEO]

Zagłębie Sosnowiec - Stal Stalowa Wola 1-1 (0-1)

0-1 Sekulski (32)
1-1 Arak (65)

Zagłębie Sosnowiec: Fabisiak - Farkas, Jarczyk, Markowski, Kursa, Ryndak (58. Wrzesień), Matusiak, Dudek, Mizgała (78.Tylec), Szatan (86. Kozak), Arak (78. Tumicz)

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Kantor, Czarny, Bogacz, Kowalski, P. Tur (90. Samołyk), Giel (72. Płonka), Argasiński, Łanucha, Mikołajczak (69. Michałek), Sekulski (89. Wrona)

Sędziował: Krzysztof Korycki (Warszawa). Żółte kartki: Ryndak, Farkas - Czarnych, Wietecha

źródło: polskieligi.net / zaglebie.sosnowiec.pl