2014-09-27 21:49:32

JKS Jarosław gromi w Świdniku. Bańka i Jurczak rozpracowali Avię

JKS Jarosław wygrał w Świdniku z Avią aż 4-0. Po dwa gole zdobyli Artur Bańka i Mateusz Jurczak.

Podopieczni Grzegorza Łuczyka rozegrali świetne spotkania i zasłużenie sięgnęli po trzy punkty.

Pierwszy gol dla JKS-u Jarosław padł już w 5. minucie spotkania po rzucie karnym wykorzystanym przez Artura Bańkę. Ten sam zawodnik jeszcze przed przerwą ponownie mógł wpisać się na listę strzelców z linii jedenastu metrów, ale tym razem uderzył wprost w bramkarza.

W 65. minucie na 2-0 podwyższył Mateusz Jurczak, a kilka minut później kolejny rzut karny wykonywał Artur Bańka. Tym razem się nie pomylił zdobywając swoją drugą bramkę.

Wynik spotkania na 4-0 dla JKS-u ustalił Jurczak, który również zdobył swojego drugiego gola w tym meczu.

AVIA ŚWIDNIK - JKS JAROSŁAW 0-4 (0-1)

0-1 Bańka (5-karny)
0-2 Jurczak (65)
0-3 Bańka (71-karny)
0-4 Jurczak (73)

Avia Świdnik: Gieresz - Nowak, Maciejewski, Czępiński, Bednarek - Wróbel, Orzędowski, Oziemczuk (81. Czarnecki), Wójcik (46. Byszewski), Krawiec (71. Starok) - Mazurek (90. Słowik)

JKS Jaroslaw: Cisek - Gliniak (31. Kłak), Sobol, Klucznik, Puńko - Raba, Fedor, Bańka, Jurczak (84. Sobczak), Soczek (88. Kania) - Tyrawski (89. Świst)

Sędziował: Michał Ziemba (Rzeszów). Żółte kartki: Czępiński, Byszewski - Fedor, Socze. Widzów: 400