2014-09-13 20:13:23

"Stalówka" lepsza od Górnika. Dwa gole Michała Czarnego [WIDEO]

Stal Stalowa Wola wygrała 3-1 z Górnikiem Wałbrzych w meczu 8. kolejki 2 ligi. Dwa gole zdobył Michał Czarny.

Mecz lepiej rozpoczęli goście, którzy wyszli na prowadzenie w 14. minucie po trafieniu Marcina Orłowskiego z rzutu karnego.

"Stalówka" jednak odpowiedziała bardzo szybko. Już w 18. minucie wyrównał Michał Czarny, a niewiele ponad 10 minut później prowadzenie gospodarzom dał Łukasz Sekulski.

Stal Stalowa Wola - Górnik Wałbrzych 3-1 [WIDEO, BRAMKI]

Jeszcze przed przerwą wynik spotkania na 3-1 dla miejscowych ustalił Czarny, który stał się tym samym bohaterem tego pojedynku.

Dla Stali było to drugie z rzędu, ważne zwycięstwo. Gracze Górnika Wałbrzych przegrali natomiast już po raz szósty z kolei i, z zaledwie jednym punktem na koncie, zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

STAL STALOWA WOLA - GÓRNIK WAŁBRZYCH 3-1 (3-1)

1-0 Orłowski (14-karny)
1-1 Czarny (18)
2-1 Sekulski (29)
3-1 Czarny (42)

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Czarny, Bogacz, Wrona, Kantor, Mikołajczak (71. Michałek), Giel (77. Kałat), Argasiński, Pigan (88. Kloc), Płonka (67. Łanucha), Sekulsk

Górnik Wałbrzych: Jaroszewski - D. Michalak, Orzech, Tyktor, Wepa, Mańkowski, Szepeta (57. Oświęcimka), Krzymiński (61. Migalski), Sawicki, G. Michalak (45. Rytko), Orłowski

Sędziował: Piotr Lasyk (Bytom). Żółte kartki: Sawicki - Giel, Wietecha