2014-08-23 22:02:22

Stal Stalowa Wola lepsza od Nadwiślana Góra. Dwa gole Sekulskiego

Dwa gole Łukasza Sekulskiego zapewniły zwycięstwo Stali Stalowa Wola w ligowym pojedynku z Nadwiślanem Góra.

Podopieczni Jaromira Wieprzęcia wyszli na prowadzenie w 14. minucie meczu. Piłkę w pole karne wrzucił Mateusz Kantor, a głową do siatki trafił Łukasz Sekulski.

Kilka minut później znów o sobie dał znać Sekulski, który uderzył mocno zza linii pola karnego podwyższając na 2-0 dla "Stalówki".

Kontaktowego gola dla Nadwiślana Góra strzelił w 67. minucie Bartłomiej Setlak i w końcówce było bardzo nerwowo.

Piłkarze z Góry, którzy byli gospodarzem dzisiejszego spotkania (mecz został rozegrany w Stalowej Woli), mimo usilnych prób nie zdołali już odmienić losów tego pojedynu i do domu wracają bez punktów.

NADWIŚLAN GÓRA - STAL STALOWA WOLA 1-2 (0-2)

0-1 Sekulski (14)
0-2 Sekulski (23)
1-2 Setlak (67)

Nadwiślan Góra: Florek - Jurek, Balul, Boczek, Łączek - Małkowski (46. Setla), Kaszok (57. Setlak), Koman, Furczyk, Ogrocki (46. Matysek) - Legierski.

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Czarny, Pigan (72. Tur), Kantor, Bartkiewicz - Kowalski, Argasiński (88. Samołyk), Mikołajczak (72. Mistrzyk), Bogacz - Sekulski, Giel (80. Żmuda)

Sędziował: Kornel Paszkiewicz (Kąty Wrocławskie). Żółte kartki: Boczek - Sekulski

źródło: polskieligi.net / sportowasilesia.com