2014-06-22 19:01:01

4 liga podkarpacka: wyniki niedzielnych meczów (22.06.2014)

Podobne tematy 4 liga podkarpacka wyniki
Wyniki niedzielnych spotkań 33. kolejki 4 ligi podkarpackiej (22 czerwca 2014).

Ze wszystkich wyników 33. serii gier uwagę przykuwa wysoka wygrana Crasnovii, która rozbiła OKS Mokrzyszów 8-3.

Walkę do końca pokazali gracze Stali Nowa Dęba, którzy w derbach zremisowali z Kolbuszowianką 1-1 zdobywając gola w ostatniej minucie grając do tego w dziesiątkę.

Po komplet punktów nie potrafiły sięgnąć ekipy mające już awans w kieszeni. Wólczanka zremisowała w Jaśle z Czarnymi, zaś Wisłoka przegrała w Nisku z Sokołem. Przy okazji tego drugiego meczu dali znać o sobie niesforni fani z Dębicy. Wkrótce po ich przybyciu z powodu burd mecz musiał zostać przerwany na kilka chwil.

Wyniki: 33. kolejka 4 ligi podkarpackiej:

Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 0-2