2014-06-14 23:46:34

Remis w pojedynku Jedności z Cosmosem

Ligowy autsajder - Jedność Niechobrz, zremisował na własnym stadionie z Cosmosem Nowotaniec 2-2.

Goście szybko, bo już w 6.minucie objęli prowadzenie po golu Kamil Mikulca i taki też wynik utrymywał się przez pierwsze 45 minut.

Wyrównanie przyszło kilka minut po przerwie. Z rzutu karnego trafił Grzegorz Szczepański doprowadzając do remisu.

Kolejną bramkę także zdobyli miejscowi - Dominik Grzebyk trafił na 2-1, jednak radość gospodarzy z prowadzenia trwała zaledwie kilka chwil.

Maciej Kuzicki w 77.minucie meczu strzelił gola na 2-2 ustalając ostateczny wynik meczu.

1-1 Szczepański (50-karny)
2-1 Grzebyk (71)
2-2 Kuzicki (77)