2014-05-28 22:55:33

Sokół Sieniawa pewnie ograł Avię Świdnik

Sokół Sieniawa pokonał Avię Świdnik 3-1 w zaległym meczu 30.kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Zdobyty dziś komplet punktów zapewnił gospodarzom utrzymanie.

Emocje na dobrą sprawę zaczęły się w drugiej części meczu. Niedługo po wznowieniu gry Damian Wołodko "zarobił" drugą żółtą kartkę i po chwili z czerwem opuszczał boisko. Rzuty karny wykorzystał Paweł Adamczyk i było 1-0 dla Sokoła.

Gospodarze poszli za ciosem i już 5 minut później było 2-0 po trafieniu Sebastiana Padiaska.

Avia nie mając nic do stracenie ruszyła do ataku. Goście wywalczyli rzut karny, lecz Konrad Tarkowski z 11 metrów trafił w słupek. Ten sam zawodnik zrehabilitował się już chwilę później strzelając kontaktowego gola.

Jednobramkowe prowadzenie nie gwarantowało miejscowym wygranej. Sytuację wyjaśnił w końcówce meczu Andrij Małyk. Ukraiński napastnik Sokoła podwyższył na 3-1 w 89.minucie.

1-0 Adamczyk (50)
2-0 S.Padiasek (55)
2-1 Tarkowski (75)
3-1 Małyk (89)

źródło: polskieligi.net