2014-05-25 07:25:29

Wólczanka rozgromiła Jedność Niechobrz. Cztery gole Boratyna

Wólczanka Wólka Pełkińska rozgromiła graczy Jedności Niechobrz 5-0. Autorem aż czterech trafień był Piotr Boratyn.

Miejscowi byli zdecydowanym faworytem tego pojedynku i szybko udokumentowali swoją przewagę golem. Już po kwadransie gry na listę strzelców wpisał się Kamil Padiasek, który popisał się potężnym uderzeniem z 25 metrów, a piłka przełamując ręcę Łukasza Kalandyka wpadła do bramki.

Bohaterem spotkania był jednak inny zawodnik Wólczanki Wólka Pełkińska. Mowa o Piotrze Boratynie, który strzelił tego dnia pozostałe cztery bramki.

Dwie jeszcze przed przerwą. W 27. minucie wykończył podanie Krzysztofa Pietlucha technicznym strzałem pod poprzeczkę, a w 36. min trafił do bramki głową po świetnej wrzutce Marka Gwoździa.

Kolejna bramki padały w drugiej połowie. Przy golu na 4-0 ponownie asystę zaliczył Pietluch (Boratyn na raty pokonał bramkarza gości), a piątą bramkę wypracował Padiasek ogrywając czterech obrońców Jedności Niechobrz i wykładając piłkę koledze.

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA - JEDNOŚĆ NIECHOBRZ 5-0 (3-0)

1-0 Padiasek (15)
2-0 Boratyn (27)
3-0 Boratyn (36)
4-0 Boratyn (60)
5-0 Boratyn (84)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Fleszar - A. Poprawa (55. Hala), Bober, Misiło, P. Szczepański (73. Ilasz)- Duży, Padiasek, Gwóźdź, B. Poprawa (63. Tołpa) - Boratyn, K. Pietluch

Jedność Niechobrz:Jedność Niechobrz: Kalandyk - Gorzelany (46. Micał), Buda, Kłeczek, Wrona - Mularczyk (46. Baran), Górecki, Grzebyk, Lelek (66. Sroka) - G. Szczepański, Worosz (59. Byjoś)

Sędziowali: Artur Szelc oraz Albin Kijowski i Dawid Klamut (Krosno)