2014-05-04 22:05:57

Stal Mielec rozbiła Świt. Hat-tricka Kamila Raduljego

Stal Mielec wygrała ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 3-0, a hat-tricka ustrzelił Kamil Radulj.

Piłkarze Stali Mielec wreszcie zagrali skutecznie i odnieśli pewne zwycięstwo. Wszystkie trzy gole zdobył Kamil Radulj, który tym samym skompletował hat-tricka.

Pierwszy gol padł już w 9. minucie po bezpośrednim uderzeniu z rzutu wolnego. Na 2-0 Radulj podwyższył w 64. minucie po strzale z dystansu, a kilka minut później postawił "kropkę nad i" lobując bramkarza gości.

Udany debiut w roli głównego trenera zaliczył Rafał Wójcik, który dotychczas był asystentem Włodzimierza Gąsiora. Mielecki zespół poprowadzi najprawdopodobniej do końca sezonu.

1-0 Radulj (9)
2-0 Radulj (64)
3-0 Radulj (70)

Stal Mielec: Daniel - Podstolak, Załucki, Duda, Getinger - Buczyński (76. Papka), Żubrowski, Głaz, Radulj, Skiba (46. Pruchnik) - Łętocha (68. Słotwiński)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki: Domżał - Szabat, Melao, Krzymiński (60. Smolović), Imiela, Nowotka, Kiwała (87. Adamski), Szuprytowski, Drwęcki, Santana (71. Bramowicz), Szczepański

Sędziował: Marek Śliwa (Kielce)

źródło: polskieligi.net / własne (toom)