2014-05-01 20:50:55

LKS Pisarowce pewnie pokonał Rzemieślnika PIlzno

Na stadionie w Nowotańcu grający w roli gospodarza LKS Pisarowce ograł Rzemieślnika Pilzno 3-1.

Do przerwy gracze z Pisarowiec prowadzili 1-0 po golu Mariusza Sumary w 38. minucie.

W drugiej części gry podwyższyli na 2-0 po trafieniu Daniela Niemczyka. Goście zdobyli bramkę kontaktową, a jej strzelcem był Artur Łazowski.

Rzemieślnik nie zdołał już wyrównać, za to na 5 minut przed końcem Bartłomiej Posadzki dobił przyjezdnych trzecim golem dla LKS-u.

LKS PISAROWCE - RZEMIEŚLNIK PILZNO 3-1 (1-0)
1-0 Sumara (38)
2-0 Niemczyk (51)
2-1 Łazowski (59)
3-1 Posadzki (85)