2014-04-27 20:54:56

Emocjonująca końcówka w meczu Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno

W meczu Polonii Przemyśl z Karpatami Krosno padł remis 1-1, a decydujące o wyniku akcje miały miejsce w samej końcówce spotkania.

W trakcie pierwszej części meczu zdecydowaną przewagę mieli piłkarze z Krosna, jednak nie potrafili oni "załatwić sprawy" na swoją korzyść. Piłka po strzałach Karpaciarzy lądowała na słupku, poprzeczce, a jeśli już w bramce - to z pozycji spalonej.

W drugiej połowie Polonia postawiła twarde warunki z minuty na minutę atakując coraz groźniej. W 90, minucie Mychajło Riabyj efektowną przewrotką zdobył bramkę dając prowadzenie gospodarzom.

Pomimo iż czasu pozostało niewiele gra się do końca, o czym pamiętakie zawodnicy z Krosna. Po wrzutce Kamila Walaszczyka i błędzie obrony Polonii Kamil Chmielowski wpakował piłkę do bramki miejscowych.

POLONIA PRZEMYŚL - KARPATY KROSNO 1-1 (0-0)
1-0 Riabyj (90)
1-1 Chmielowski (90)

Karpaty: Hajduk - Kapuściński, Zych, Chmielowski, Honkisz (65. Stanisz), Telesz, Popielarz, Madeja (56. Kasza), Walaszczyk, Buczek, Fundakowski (70. Kasperkowicz).

Sędziował: Mateusz Warzocha (Rzeszów). Żółte kartki: Owczar, Chlibkewycz – Chmielowski.

źródło: polskieligi.net / mks1909.pl / karpatykrosno.net