2014-04-26 13:04:59

Orzeł Przeworsk wygrał w Boguchwale

Orzeł Przeworsk pokonał Izolatora Boguchwała 3-1 w wyjazdowym meczu 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Andrzej Szymański zasiadł na ławce trenerskiej Orła Przeworsk po razu drugi i tym razem może być zadowolony z wyniku (w pierwszym meczu Orzeł przegrał z Avią 0-1 - przyp. red).

Pierwszego gola dla gości zdobył w 35. minucie meczu Konrad Karwacki. Jeszcze przed przerwą na 2-0 dla Orła podwyższył Dariusz Róg zdobywając bramkę samobójczą.

W 52. minucie zrobił się 3-0 po strzale Mateusza Walkowicza i było w zasadzie po meczu. Honorową bramkę dla Izolatora Boguchwała zdobył chwilę później Krzysztof Szymański.

0-1 Karwacki (35)
0-2 Róg (43-samobójcza)
0-3 Walkowicz (52)
1-3 Szymański (59)

Izolator Boguchwała: Pawlus - Rokita (77. Bukała), Adrian Burak, Róg, Kozak (56. Szpond) - Bereś (74. Domin), Skiba (56. Arkadiusz Burak), Karwat, Tyburczy - Szymański, Wanat

Orzeł Przeworsk: Karnas - Jarosz, Sierżęga, Sykała, Ostrzywilk, Weres (66. Słysz), Zagórski (82. Tworzydło), Karwacki, Broda (81. Majcher), Walkowicz (69. Glorek), Walat

Sędziował: Paweł Małodziński (Mielec). Żółte kartki: Rokita, Karwat, Szpond - Jarosz, Weres, Karwacki, Walat. Widzów: 200

źródło: polskieligi.net / zksizolator.eu