2010-07-12 14:07:43

sparing: Piast Tuczempy - Czuwaj Przemyśl 2-2

Beniaminek IV ligi, Piast Tuczempy, zremisował w meczu sparingowym z grającym w jarosławskiej okręgówce Czuwajem Przemyśl.
 
– Mamy za sobą zaledwie dwa treningi i czeka nas jeszcze sporo pracy – tłumaczył Marek Strawa, trener Piasta, który nie mógł skorzystać z Grzegorza Hajduka i Mirosława Jabłońskiego.

Z nowych graczy pokazali się Ryszard Adamek z Vikinga Orły i Tomasz Socha z LKS Duńkowice. Przemyski zespół stawił się na mecz bez sześciu podstawowych graczy, którzy noszą się z zamiarem zamiany klubu. W sobotę Piast zagra kolejny mecz kontrolny – tym razem z Polonią Przemyśl.
 
PIAST TUCZEMPY – CZUWAJ PRZEMYŚL 2-2 (1-1)
BRAMKI: Adamek, Kud (wolny) – Baran, Kilian.
 
źródło: Nowiny

 

Komentarze (1)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.