2014-04-05 21:46:23

Resovia wypunktowała Podlasie i znów jest liderem

Resovia wygrała z Podlasie Biała Podlaska 4-0 i jest liderem 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Drugi w tabeli JKS rozegrał jedna o 2 spotkania mniej.

Podopieczni Romana Borawskiego trzy punkty w pojedynku z Podlasiem zapewnili sobie w kwadrans.

W 30. minucie spotkania worek z bramkami otworzył Sebastian Fedan. Później dwukrotnie trafiał Kacper Rop, a wynik spotkania jeszcze przed przerwą ustalił Michał Ogrodnik, który dobił swoje uderzenie z rzutu karnego.

Piłkarze "Pasiaków" wrócili na szczyt 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Przynajmniej na jakiś czas. Prowadzący do tej pory gracze JKS-u Jarosław swój pojedynek rozgrywają jutro. Dodatkowo rzeszowian czekaj wkrótce pauza, a JKS ma ją już za sobą.

1-0 Fedan (30)
2-0 Rop (38)
3-0 Rop (42)
4-0 Ogrodnik (43)

Resovia: Pietryka - Nikanowycz, Sękowski, Makorin, Fedan, Dziedzic (65. Pyrdek), Kaliniec, Świechowski, Rop (81. Buczek), Ogrodnik (86. Kowal), Krawczyk (75. Bereś)

Podlasie: Baczewski - Szymański, Mirończuk, Konaszewski, Kacik, Jarzynka, Grajek, Wiraszka (83. Łukasiewicz), Piotrowicz, Lesiuk (58. Kocoł), Romaniuk (46. Sawtyruk)

Sędziował: Piotr Burak (Zamość). Żółte kartki: Rop, Makorin - Szymański, Kacik, Mirończuk, Grajek

źródło: polskieligi.net / biala24.pl