2014-03-22 13:45:00

Lublinianka urwała punkty Resovii na inaugurację

Piłkarze Resovii tylko zremisowali z Lublinianką w meczu 19. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Podopieczni Romana Borawskiego wyszli na prowadzenie w 40. minucie spotkania po golu Michała Ogrodnika, który w sytuacji sam na sam ograł bramkarza i wbił piłkę do pustej siatki.

Goście odpowiedzieli jednak bardzo szybko - już minutę później do wyrównania uderzeniem głową doprowadził Mateusz Majewski. Do przerwy było 1-1.

Drugi gol dla Resovii padł w 62. minucie spotkania po strzale Kacpra Ropa z rzutu karnego. W końcówce jednak ponownie odpowiedzieli goście - wynik meczu na 2-2 ustalił w 85. minucie Filip Ozimek (głową).

Mecz był rozgrywany na bocznym boisku Resovii ze sztuczną nawierzchnią. Bez udziału publiczności.

1-0 Ogrodnik (40)
1-1 Majewski (41)
2-1 Rop (62-karny)
2-2 Ozimek (85)

Resovia: Pietryka - Nikanowycz, Makorin, Sękowski, Szkolnik - Fedan, Kaliniec, Świechowski, Rop (81. Watseba), Ogrodnik - Pyrdek (66. Buczek)

Lublinianka: Zapał - Kozieł, Mazurek, Kursa, Kwiatkowski - Kucharzewski (78. Ozimek), Sobiech, Gawrylak, Walaszek (46. Stopa), Kanarek (87. Kotowicz) - Majewski (80. A. Ręba)

Sędziował: Pawe Tucki z Zamościa. Żółte kartki: Nikanowycz, Świechowski - Kursa. Widzów: bez udziału publiczności

źródło: polskieligi.net / nowiny24.pl