2014-02-16 19:55:29

sparing: Czarni Jasło - Wisłok Strzyżów 3-2

W sparingu dwóch czwartoligowców piłkarze Czarnych Jasło pokonali graczy Wisłoka Strzyżów 3-2.

Jaślanie wszystkie trzy gole zdobyli przed przerwą. Na listę strzelców wpisywali się kolejno Damian Kulig, Michał Borowiec i ponownie Kulig.

Pierwszą bramkę dla Wisłoka Strzyżów zdobył Kamil Adamczak, a druga padła po trafieniu samobójczym. Przed przerwą rzutu karnego nie wykorzystał Jakub Baran.

Mecz odbył się na boisku MOSiR-u w Jaśle. Dla obydwu drużyn był to pierwszy w tym roku sparing na trawiastym boisku.

CZARNI JASŁO - WISŁOK STRZYŻÓW 3-2 (3-0)