2014-01-25 13:32:06

sparing: Stal Rzeszów - JKS Jarosław 3-3

W pierwszym tegorocznym sparingu drugoligowa Stal Rzeszów zremisowała z liderem 3 ligi lubelsko-podkarpackiej JKS-em Jarosław 3-3.

Mecz rozgrywany na sztucznej murawie przy ulicy Hetmańskiej toczył się w trudnych warunkach. Mróz, wiatr i padający śnieg przeszkadzał piłkarzom obu drużyn.

Pierwsi w zimowej scenerii lepiej odnaleźli się gracze Stali, których na prowadzenie wyprowadził Krzysztof Szymański.

W końcówce pierwszej połowy JKS zdobył dwa "szybkie" gole. Najpier z rzutu karnego trafił Maciej Saramak, a następnie na 1-2 Mateusz Jurczak.

W ostatnich minutach spotkania Stal wyrównała po bramce Bartosza Daszyka. Chwilę później było już 3-2 po trafieniu Konrada Macy.

W ostatniej minucie meczu JKS wyrównał stan na 3-3 po samobójczym trafieniu Dawida Łagowskiego.

3-3 Łagowski (90-samobójcza)

Stal: I połowa: Lewandowski, Drelich, Baran, Krzysztof Hus, Konrad Hus, Kolesnikovs, Damian Jędryas, Maślany, Krzysztof Szymański, Prędota, Kaźmirowski; II połowa: Beszczyński, Drelich, Bednarczyk, Bartkiewicz, Drożdzal, Więcek, Daszyk, Jakubowski, Sitek, Maca, Kaźmierowski (75. Żebrakowski).
W drugiej połowie na zmiany weszli też: Michał Szymański, Zieliński, Łagowski.

źródło: własne / pilka.stal.rzeszow.pl