Krzysztof Bociek opuszcza Pogoń-Sokół Lubaczów po jednym sezonie (fot. Pogoń-Sokół Lubaczów)
Pogoń-Sokół Lubaczów poinformowała o zakończeniu współpracy z Krzysztofem Boćkiem. Kontrakt napastnika wygasł i nie został przedłużony na kolejny sezon.
Krzysztof Bociek po jednym sezonie opuszcza Pogoń-Sokół Lubaczów. W minionej kampanii sięgnął po koronę króla strzelców Klasy O Jarosław.
24-letni napastnik był jednym z najważniejszych zawodników drugiej drużyny Pogoni-Sokoła Lubaczów w sezonie 2025/26. Został najlepszym strzelcem Jarosławskiej Klasy Okręgowej, zdobywając aż 45 bramek w 24 spotkaniach.
Łącznie spędził na boisku 1821 minut i w dużej mierze przyczynił się do sukcesu rezerw, które wywalczyły mistrzostwo ligi oraz awans do 4 ligi podkarpackiej.
Do Pogoni-Sokoła Lubaczów dołączył przed startem minionych rozgrywek. Na początku sezonu rozegrał również cztery spotkania w pierwszej drużynie.
Wcześniej reprezentował barwy Unii Tarnów, natomiast od początku piłkarskiej przygody związany był z Cracovią, gdzie rywalizował w Centralnej Lidze Juniorów oraz Betclic 3 lidze.
Czytaj także
2026-07-20 18:17
Litewski pomocnik dołączył do Pogoni-Sokoła Lubacżów
2026-07-20 18:24
Karpaty Krosno postawiły na młodzieżowca
Komentarze
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.





















































































