2013-11-10 15:22:13

Osłabiona Jedność Niechobrz dogoniła OKS Mokrzyszów

Piłkarze Jedności Niechobrz, mimo gry w osłabieniu, odrobili dwubramkową stratę i zremisowali z OKS-em Mokrzyszów 2-2.

Spotkanie rozpoczęło się z opóźnieniem z powodu korków jakie napotkali na trasie piłkarze OKS-u Mokrzyszów. To jednak wcale nie wybiło ich z rytmu, przynajmniej w pierwszej połowie, bo do przerwy prowadzili 2-0 po trafieniach Dominika Polita i Jacka Rożka.

Na domiar złego dla miejscowych w 63. minucie - za drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę - z boiska wyrzucony został Konrad Wrona.

Pomimo problemów Jedność Niechobrz się nie poddała i... zdołała odrobić straty. W 70. minucie kontaktowego gola strzelił Adrian Powierża, a kilka minut później wynik meczu na 2-2 ustalił Tomasz Pieniążek.

Dla Jedności to już siódme spotkanie z rzędu bez zwycięstwa. Z drugiej strony jednak podopieczni Marka Kramarza zapunktowali w trzecim kolejnym meczu.

0-1 Polit (20)
0-2 Rożek (41)
1-2 Powierża (70)
2-2 Pieniążek (77)

Jedność: Szeliga - Gorzelany (68. Nalepa), Kłeczek, Rak (46. Madera), Micał - Worosz (46. Baran), Szczepański (72. Pieniążek), Górecki, Wrona, Lelek (46. Powierża) - Grzebyk.

OKS: Lasota - Łuczakowski, Guściora, Farian, Rzepiela - Kościelny, Prarat, Haliniak (71. Uznański), Hynowski, Polit (71. Ozimek) - Rożek.

Sędziował: Artur Szelc z Krosna. Żółte kartki: Wrona, Baran, Kłeczek. Czerwona kartka: Wrona (63, druga żółta)