2013-10-28 13:47:31

Czarni Jasło lepsi od Wisłoka Strzyżów. Dwa gole Damiana Kuliga

Czarni Jasło wygrali 3-1 z Wisłokiem Strzyżów w meczu 15. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Damian Kulig.

Na ławce trenerskiej gości zasiadł Robert Hap, były trener Czarnych Jasło.

Dość niespodziewanie to Wisłok Strzyżów pierwszy trafił do siatki. W 42. minucie bramkarza gospodarzy pokonał Piotr Codello i do przerwy było 0-1.

Strzyżowianie w pierwszej połowie byli zespołem zdecydowanie lepszym i mogli prowadzić nawet wyżej. W drugiej połowie jednak obraz gry zupełnie się zmienił.

Chwilę po zmianie stron stan pojedynku wyrównał Bartosz Szopa, a w końcówce spotkania dwukrotnie na listę strzelców wpisywał się Damian Kulig dając wygraną Czarnym. Obydwie bramki Kuliga padły po uderzeniach głową.

0-1 Codello (42)
1-1 Szopa (51)
2-1 Kulig (78)
3-1 Kulig (89)

Czarni: Biernacki - Szydło, Nabożny, Madejczyk, Dziedzic (46. Grzesiak) - Brożyna (63. Tusiński), Chrząszcz, Setlak (46. Warchoł), Szopa, Kulig - Świątkowski (84. Bartuś)

Wisłok: Zimny - Adamski, Rajzer, Śliwa, Draga (62. Piechowiak) - J. Baran, Brusik, Codelo, Krok, Pałys - K. Baran (80. Flaga)

Sędziował: Rafał Sawicki z Tarnobrzega. Żółte kartki: Szopa - Śliwa, Adamski, Brusik. Widzów: 200

źródło: polskieligi.net / Nowiny