2013-10-20 21:30:13

OKS Mokrzyszów pewnie pokonał Przełęcz

OKS Mokrzyszów w kolejnym pojedynku ligowym pokonał Przełęcz Dukla w stosunku 3-0.

Zawodnicy gospodarzy przeważali od samego początku meczu. Już w pierwszej swojej akcji na bramkę Przełęczy wywalczyli rzut rożny, który w 2. minucie strzałem głową po dośrodkowaniu na bramkę zamienił Kamil Guściora.

Pomimo ewidentnej przewagi miejscowych pierwsza połowa zakończyła się jedno bramkowym prowadzeniem OKS-u.

W drugiej części meczu gra nie uległa zmianie. Przyjezdni tylko z samego początku potrafili stawić się czoła przeciwnikowi, prowadząc grę jak równy z równym. Szanse na zdobycie choćby punktu z głowy wybił Jacek Rożek, który w 66. minucie podwyższył prowadzenie „Meksyku”. Wykorzystał on wybicie bramkarza po strzale Dominika Polita, i z najbliższej odległości dokonał formalności pakując piłkę do siatki.

Wynik spotkania ustalił Mateusz Farian, który w 75. minucie strzałem z ok. 15. metrów pokonał bramkarza gości – Mirosława Nowaka. „Meksyk” odniósł dość łatwe zwycięstwo pokonując drużynę Przełęczy.

2-0 Rożek (66)
3-0 Farian (76)
OKS: Lasota - Rzepiela Jakub, Farian (83. Obara), Łuczakowski, Guściora - Polit (83. W. Bożek) , Hynowski, Uznański (46. Haliniak), Prarat (87. Stępień) - Rożek (80. Sołtykiewicz), Kościelny.

Przełęcz: Nowak - Zięba, Jurcz, Kmiecik, Pietruszka - Soliński (46. Walczak), Śliwiński (77. Wojtowicz), Mielech, Kowalski (71. Bożętka) - Nikody, Frączek.

Żółte kartki: Hynowski, Guściora, Farian - Kmiecik.