2013-10-13 20:55:26

Stal Sanok rozbita w Kraśnik

Klęską 0-6 zakończył się mecz Stali Sanok w Kraśniku ze swoją imienniczną, miejscową Stalą.

Od początku meczuna boisku zdecydowanie dominowali gospodarze. Swoją przewagę udokumentowali już w 4 minucie bramką Marcina Chrzanowskiego. Chwilę później ten sam zawodnik trafił po raz drugi, lecz odgwizdano spalonego.

Ani te sytuacje, ani dwie kolejny straty goli po uderzeniach Daniela Szewca i Mateusza Kłyka nie obudziły sanoczan, a kraśniczanie nie zwalniali tempa coraz to goszcząc pod bramką gości.

Po przerwie miejscowi zdobyli kolejne trzy bramki. Na lestę strzelców wpisali się Marceli Pacek i dwukrotnie Daniel Szewc który skompletował hat-trick.

1-0 Chrzanowski (4)
2-0 Szewc (22)