2013-10-06 21:50:31

Kolbuszowa nie gościnna dla Jedności

Kolbuszowianka pokonała zespół Jedności Niechobrz 2-1 zdobywając dwa gole w ciągu zaledwie dwóch minut.

Gospodarze szybko strzelili dwa gole jeden po drugim. Najpierw do bramki rywala trafił Paweł Lorenc, a następnie Dawid Dziekan dla którego był to już szósty gol w sezonie. Skuteczniejszy od niego jest tylko w zespole z Kolbuszowej Łukasz Korab, zdobywca ośmiu bramek.

Goście strarali się odrabiać straty, jednak gol na 2-1 w końcówce pierwszej połowy Krzysztofa Góreckiego był wszystkiem na co było ich tego dnia stać.

KOLBUSZOWIANKA - JEDNOŚĆ NIECHOBRZ 2-1 (2-1)
1-0 Lorenc (22)
2-0 Dziekan (24)
2-1 Górecki (44)

źródło: polskieligi.net