2013-10-05 19:57:03

AMSPN Hetman Zamość lepszym gospodarzem w Boguchwale

Piłkarze AMSPN Hetman Zamość wygrali w Boguchwale z Izolatorem 2-1. Gospodarzem spotkania byli piłkarze z Lubelszczyzny.

Spotkanie zostało rozegrane na "IzoArenie", ale gospodarzem meczu byli goście z Zamościa. Mimo tego, że de facto grali poza domem zdołali zdobyć komplet punktów.

AMSPN Hetman Zamość obydwa gole strzelił przed przerwą. Najpierw do siatki trafił Kamil Pliżga, a na 2-0 podwyższył Przemysław Gałka.

Kontaktową bramkę dla Izolatora Boguchwała strzelił w 70. minucie Jacek Tyburczy, ale do remisu nie udało się doprowadzić.

1-0 Pliżga (16)
2-0 Gałka (40)
2-1 Tyburczy (70)

AMSPN Hetman: P. Dobromilski - Grela, D. Dobromilski, Sobczyk (86. Sobczyk), Pliżga (57. Wołoch), Rajtar, Dębicki, Szura (82. Baran), Kycko, Gałka (68. Karaszewski)

Izolator: Pawlus - Rokita, Arkadiusz Burak (61. Róg), Adrian Burak, Brogowski, Bereś, Skiba (61. Skała), Szyszka, Karwat (88. Wanat), Brocki, Tyburczy

Sędziował: Tomasz Mroczek z Mielca. Żółte kartki: Szura - Szyszka, Tyburczy, Arkadiusz Burak

źródło: zksizolator.eu