Kacper Rop (pierwszy od lewej) odchodzi z KS Wiązownica (fot. Grzegorz Bąk)
Kacper Rop nie będzie dłużej piłkarzem KS Wiązownica. 32-latek w dalszej części sezonu będzie reprezentował barwy Orła Przeworsk.
Po zaledwie pięciu kolejkach 4 ligi podkarpackiej Kacper Rop opuszcza KS Wiązownica i na zasadzie transferu definitywnego przenosi się do Orła Przeworsk. Popularny „Ropek” już po raz drugi reprezentował barwy zespołu z Wiązownicy, wcześniej był związany z tym klubem przez prawie sześć lat.
- Informujemy, że w dniu dzisiejszym Kacper Rop przestał być zawodnikiem naszego zespołu i na zasadzie transferu definitywnego przechodzi do Orła Przeworsk. Kacper w tym sezonie wystąpił w 5 meczach ligowych - czytamy na stronie KS Wiązownica.
32-latek dołączył do zespołu Huberta Kasii tuż przed startem rozgrywek. Od początku sezonu wystąpił we wszystkich ligowych pojedynkach.
Kacper Rop w minionym sezonie reprezentował barwy Polonii Przemyśl. Ma na swoim koncie również występy w Pogoni-Sokole Lubaczów oraz Wiśle Sandomierz.
Ponadto wychowanek Orłów Rzeszów w swojej piłkarskiej karierze reprezentował barwy Resovii oraz JKS-u Jarosław.
Teraz Kacper Rop na zasadzie transferu definitywnego przenosi się do spadkowicza z Przeworska. Po 4. kolejkach klasy O Jarosław Orzeł plasuje się na ósmej lokacie z dorobkiem 6 punktów.
Czytaj także
2025-08-16 22:44
WIDEO: KS Wiązownica - Polonia Przemyśl 3-1 [SKRÓT MECZU]
2025-08-20 19:26
Izolator Boguchwała zdominował KS Wiązownica!
2025-08-23 21:55
KS Wiązownica z kolejną porażką
2025-08-29 21:15
Karpaty znów dały sobie wyrwać zwycięstwo! Spadkowicz z punktem
2025-08-31 11:00
WIDEO: Karpaty Krosno - KS Wiązownica 1-1 [BRAMKI]
Komentarze (16)
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.