2025-07-29 16:07:18

Vitalii Andrushchyshyn nowym managerem skautingu w Pogoni-Sokole Lubaczów

Vitalii Andrushchyshyn to menagerem skautingu w Pogoni-Sokole Lubaczów (fot. Pogoń-Sokół Lubaczów))
Vitalii Andrushchyshyn to menagerem skautingu w Pogoni-Sokole Lubaczów (fot. Pogoń-Sokół Lubaczów))
Vitalii Andrushchyshyn nowym menagerem skautingu Pogoni-Sokoła Lubaczów.

Klub Pogoń-Sokół Lubaczów poinformował o rozpoczęciu współpracy z Vitaliiem Andrushchyshynem, który objął funkcję menagera skautingu. Decyzja ta jest "częścią długofalowej koncepcji rozwoju drużyny oraz budowy struktury wspierającej wprowadzanie młodych zawodników do seniorskiego zespoł".

Vitalii Andrushchyshyn posiada doświadczenie w pracy z młodzieżą oraz znajomość lokalnego środowiska piłkarskiego. Klub wskazuje, że jego zadaniem będzie identyfikacja piłkarskich talentów w regionie i wspieranie ich dalszego rozwoju w Pogoni-Sokole.

Nowy menager  będzie współpracował z zawodnikami oraz sztabem szkoleniowym, a jego działania mają na celu wzmocnienie pionu sportowego klubu i wdrażanie młodych graczy do drużyny seniorskiej.

Czytaj także

Komentarze (13)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.