W sparingu beniaminków 4 ligi podkarpackiej Wisłoka Dębica rozgromiła Sokoła Nisko 5-0.
W sparingu beniaminków 4 ligi podkarpackiej Wisłoka Dębica rozgromiła Sokoła Nisko 5-0.Trzy gole dla Wisłoki Dębica zdobył Marcin Juszkiewicz. Po jednym trafieniu dorzucili Tomasz Barycza i Kamil Oślizło.
WISŁOKA DĘBICA - SOKÓŁ NISKO 5-0
Bramki: Juszkiewicz 3, Barycza, Oślizło
Wisłoka: Tomczyszyn (Ćwiczak) - Kot, Remut, Oślizło (Bieszczad), Florian - Rolnicki, Juszkiewicz, Cieślik, Tabor - Barycza, Kantor
źródło: wisloka.com.pl
Czytaj także
2026-04-04 16:24
Podział punktów w Tarnobrzegu. Mecz Siarka i Wisłoka bez goli
Komentarze
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.
































_1776713266.png)




























