Fot. Igloopol.info
Igloopol Dębica poinformował o odejściu ważnego zawodnika. W drużynie "Morsów" zabraknie Artura Białego, który po półrocznym pobycie w Dębicy, zdecydował się zmienić barwy klubowe.
Igloopol Dębica ogłosił pierwszą zmianę kadrową w trwającym okienku transferowym. Przy Sportowej nie będzie grał Artur Biały- autor pięciu trafień w rundzie wiosennej.
Jak poinformował Łukasz Guźda z portalu Nowiny, nowym klubem 34-latka zostanie Wolania Wola Rzędzińska.
Czytaj także
2026-06-26 18:35
Exodus z Krosna? Trener opuścił Karpaty
2026-06-26 17:54
Roszady w Błękitnych Ropczyce. Czwartoligowiec ma nowego sternika
2026-06-13 18:54
Zwycięska próba generalna! "Izolacja" lepsza od "Morsów"
Komentarze
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.
































_1776713266.png)




























