Polonia Przemyśl przegrała z Avią Świdnik w rozegranym w Poniatowej meczu zaległej 19. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpckiej.
Polonia Przemyśl przegrała z Avią Świdnik w rozegranym w Poniatowej meczu zaległej 19. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpckiej.
2026-03-23 11:27
Polonia Przemyśl wygrała ze Stalą w Gorzycach
2016-06-06 18:15
ZDJĘCIA: Sokół Sieniawa - Piast Tuczempy 0-0