2024-07-03 15:50:33

Jacek Sowa nie będzie dłużej trenerem Strugu Tyczyn

Jacek Sowa nie będzie dłużej trenerem Strugu Tyczyn (fot. Robert Skalaski)
Jacek Sowa nie będzie dłużej trenerem Strugu Tyczyn (fot. Robert Skalaski)
Jacek Sowa nie poprowadzi Strugu Tyczyn w 4 lidze podkarpackiej. Trener po 4,5 roku pracy złożył rezygnację. 
 
- Wskutek złożonej rezygnacji po 4,5 roku z funkcją trenera drużyny seniorów żegna się Jacek Sowa - poinformował Strug Tyczyn na oficjalnej stronie klubu. 
 
Jacek Sowa prowadził drużynę z Tyczyna od 6 grudnia 2019 roku. Kolejne sezony pod jego wodzą przynosiły wicemistrzostwa rzeszowskiej klasy okręgowej, a w minionej kampanii wywalczył ze Strugiem awans do 4 ligi podkarpackiej. 

Jacek Sowa: Nasz wspólny awans do 4 ligi jest dla mnie szczególny

- Moi drodzy, 30 czerwca dobiegła końca nasza wspólna praca. Ogromne uznanie dla wszystkich, którzy okazywali mi wsparcie. Mam ogromną satysfakcję, że w trakcie mojej niemal 5-letniej pracy mogłem patrzeć jak rozwijał się ten zespół i dorastał mentalnością do najważniejszego celu. Dla mnie nasz wspólny awans do 4 ligi jest szczególny, bo drugi w historii, tym razem jako trener MKS Strug Tyczyn- powiedział Jacek Sowa cytowany na stronie klubu. 
 
Jacek Sowa pozostanie w klubie z Tyczyna w roli doradcy Zarządu ds. Sportowych i będzie do dyspozycji nowego trenera oraz drużyny w okresie przygotowawczym.
 

Czytaj także

Komentarze (2)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.