2024-06-30 13:27:00

Jakub Mądrzyk: Miałem inne oferty, ale zaufałem Stali Mielec

Jakub Mądrzyk: Miałem inne oferty, ale zaufałem Stali (fot: Stal Mielec)
Jakub Mądrzyk: Miałem inne oferty, ale zaufałem Stali (fot: Stal Mielec)
Po przegranym sparingu Stali Mielec z Sandecją Nowy Sącz głos przed kamerami zabrał nowy bramkarz "biało-niebieskich" Jakub Mądrzyk. 20-letni golkiper zdradził kulisy transferu i ocenił mecz towarzyski z jego udziałem. 
 
- Długo się nie zastanawiałem. Decyzja została podjęta dość szybko, tylko po prostu trzeba było dograć wszystkie szczegóły z Mielcem. Były pewne zawirowania z moim kontraktem w Rakowie Częstochowa i to może trochę przedłużyło mój przyjazd tutaj, ale decyzja odnośnie tego, gdzie się wybieram zapadła dość szybko - rozpoczął Jakub Mądrzyk. 

Jakub Mądrzyk: Przedstawiono mi plan i zaufałem

 - Były oferty z innych klubów, ale zdecydowałem się na Stal z tego względu, że patrząc na poprzednie sezony, jak wyglądał Mateusz Kochalski czy wcześniej Mrozek, to jest dobre miejsce do rozwoju dla bramkarzy. Tak samo jak rozmawiałem z trenerem, bramkarzy. Przedstawił mi plan i mu zaufałem. Zobaczymy, jak to wszystko się rozwinie -  wyjaśnił 20-latek. 

Jakub Mądrzyk: Gra na linii to moja mocna strona

 - Jeśli miałbym tak oceniać, to powiedziałbym właśnie, że takie sytuacje jeden na jeden bądź gra na linii. To jest to, co zawsze mnie tam wyróżniało, zawsze to był jakiś mój mocniejszy element - oznajmił bramkarz Stali Mielec. 
 
- Cieszę się, że dołączyłem do drużyny Stali Mielec. Mam nadzieję, że osiągniemy jak najlepszy wynik w tym sezonie i zdobędziemy jak najwięcej punktów wspólnie, razem - zakończył nowy nabytek "biało-niebieskich".
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij