2024-06-10 15:41:06

Artur Renkowski zostaje w Podlasiu Biała Podlaska na kolejny sezon

Artur Renkowski zostaje na kolejny sezon w Podlasiu Biała Podlaska. (fot. Podlasie)
Artur Renkowski zostaje na kolejny sezon w Podlasiu Biała Podlaska. (fot. Podlasie)
Artur Renkowski zostaje na stanowisku szkoleniowca Podlasia Biała Podlaska. Będzie to trzeci sezon 26-latka w trzecioligowcu.
 
Podlasie Biała Podlaska zajęło 6. miejsce w tabeli 3 ligi gr. IV. Władze kluby zdecydowały, że Artur Renkowski pozostanie na stanowisku pierwszego szkoleniowca drużyny. Tym samym 26-latek trzeci rok z rzędu będzie pracował w ekipie z Białej Podlaskiej.
 
Dziękuję za zaufanie zarządowi Klubu i chęci kontynuowania współpracy w następnym sezonie. Wraz ze sztabem szkoleniowym zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasza drużyna mogła realizować cele sportowe, ale również zadowalała swoją grą naszych kibiców - powiedział sam zainteresowany na łamach oficjalnej strony klubu.

Artur Renkowski: Drużynę czekają zmiany

- Nie jesteśmy zadowoleni z wyników, które osiągaliśmy w rundzie wiosennej, dlatego drużynę czekają zmiany, bo chcemy żeby następny sezon był zwieńczeniem 3-letniego projektu, który sobie zakładaliśmy na wstępie naszej współpracy i osobiście chciałbym żeby to był sezon, który nasi kibice zapamiętają - powiedział sam zainteresowany na łamach oficjalnej strony klubu - zakończył Artur Renkowski.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

~anonim 2024-06-10 17:47:32

Sandecja, Siarka, Avia i Podlasie będą walczyć o awans. Star, Chełmianka, KSZO i Garbarnia pewnie będą wysoko. Cała reszta walka o utrzymanie.

Kibic 2024-06-10 23:36:58

Pakieta była mocna ale nie wypalił pomysł. Mają być znowu wzmocnienia więc znów będziemy w gronie faworytów więc oby znowu tego sztab nie popsuł

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij