2024-06-10 12:58:12

Jakie firmy w Rzeszowie zatrudniają najwięcej pracowników?

Podobne tematy artykuł sponsorowany praca
artykuł sponsorowany
artykuł sponsorowany
Rzeszów, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje wiele atrakcyjnych miejsc pracy. Poniżej przedstawiamy listę firm, które zatrudniają najwięcej pracowników w regionie.

Asseco Poland S.A.

Asseco Poland S.A. to jedna z największych firm IT w Polsce, a jej główna siedziba znajduje się w Rzeszowie. Według danych za 2023 rok firma zatrudniała 2592 pracowników.

Firma specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dla różnych sektorów gospodarki, w tym bankowości, energetyki, telekomunikacji oraz administracji publicznej. Dzięki swojej pozycji lidera na rynku Asseco przyciąga wielu specjalistów z branży technologicznej.

Warunki pracy w Asseco Poland S.A. są bardzo atrakcyjne. Firma oferuje konkurencyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz elastyczne godziny pracy. Pracownicy mogą również korzystać z nowoczesnych narzędzi i technologii, które sprzyjają efektywnej pracy i rozwojowi zawodowemu.

Perspektywy rozwoju w Asseco są szerokie. Firma inwestuje w rozwój swoich pracowników poprzez liczne szkolenia, kursy językowe oraz programy mentoringowe. Ponadto pracownicy mają szansę uczestniczyć w międzynarodowych projektach, które pozwalają im zdobyć cenne doświadczenie i poszerzać horyzonty zawodowe.

Pratt & Whitney Rzeszów

Pratt & Whitney Rzeszów to globalny lider w produkcji silników lotniczych. Zakład w Rzeszowie jest jednym z największych w regionie i zatrudnia 3700 specjalistów, głównie inżynierów i techników. Firma odgrywa ważną rolę w branży lotniczej, dostarczając wysokiej jakości produkty i usługi.

Warunki zatrudnienia w Pratt & Whitney Rzeszów są znakomite. Pracownicy mogą liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie, bogate pakiety socjalne, w tym ubezpieczenie zdrowotne, dodatki za nadgodziny oraz możliwości pracy zdalnej. Firma dba o komfort pracy swoich pracowników, zapewniając nowoczesne i bezpieczne środowisko pracy.

Pratt & Whitney Rzeszów oferuje także szerokie możliwości rozwoju zawodowego. Pracownicy mają dostęp do szkoleń, programów rozwoju kompetencji oraz możliwość awansu wewnętrznego. Firma promuje także udziały w projektach międzynarodowych, które umożliwiają zdobycie doświadczeń i rozwijanie kariery na globalnym rynku pracy.

Zelmer S.A.

Zelmer S.A. to firma z długą tradycją, działająca przede wszystkim w branży sprzętu AGD. Zakład w Rzeszowie jest jednym z największych pracodawców w regionie, zatrudniającym ponad 1000 pracowników w różnych działach, od produkcji po sprzedaż i obsługę klienta.

Warunki zatrudnienia w Zelmer S.A. są bardzo korzystne. Firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do zajęć sportowych oraz programy lojalnościowe dla pracowników. Pracownicy mogą liczyć na wsparcie w rozwoju zawodowym oraz komfortowe warunki pracy.

Firma organizuje regularne szkolenia i kursy doskonalące. Pracownicy mają możliwość awansu wewnętrznego oraz rozwoju kariery w branży AGD.

MTU Aero Engines Poland

MTU Aero Engines Poland to jedna z wiodących firm w branży lotniczej, specjalizująca się w produkcji i serwisowaniu silników lotniczych. Zakład w Rzeszowie jest jednym z najważniejszych ośrodków produkcyjnych firmy, zatrudniającym ponad 1200 wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Warunki zatrudnienia w MTU Aero Engines Poland są bardzo atrakcyjne. Firma oferuje stabilne zatrudnienie, konkurencyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów. Pracownicy mogą liczyć na nowoczesne i bezpieczne warunki pracy.

Możliwości rozwoju w MTU Aero Engines Poland są szerokie. Firma inwestuje w rozwój swoich pracowników poprzez liczne szkolenia i programy rozwoju. Pracownicy mają także szansę na awans wewnętrzny oraz zdobycie doświadczenia w pracy na globalnym rynku lotniczym.

Rzeszów to miasto, które dynamicznie się rozwija i oferuje wiele możliwości zatrudnienia. Każda z powyższych firm działa w różnorodnych branżach, od IT i lotnictwa po motoryzację i produkcję sprzętu AGD, co sprawia, że rynek pracy Rzeszów jest zróżnicowany i pełen perspektyw.

Osoby poszukujące pracy w Rzeszowie mogą również znaleźć opinie o tych i innych pracodawcach na stronie https://www.gowork.pl/opinie/rzeszow;l. To cenne źródło informacji, które pomoże w podjęciu decyzji o wyborze odpowiedniego miejsca pracy.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij