2024-06-09 20:34:50

Dawid Król: To był jeden z dwóch finałów do wygrania 4 ligi

Na zdjęciu Dawid Król (fot. Pogoń-Sokół Lubaczów)
Na zdjęciu Dawid Król (fot. Pogoń-Sokół Lubaczów)
- Myślę, że każdemu tam w głowie gdzieś to siedziało, że to jest jeden z dwóch finałów do wygrania czwartej ligi. Poradziliśmy sobie bardzo dobrze- powiedział po meczu ze Stalą II Rzeszów Dawid Król. 
 
- Byliśmy zaadaptowani do takich warunków, więc myślę, że pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu, z dużą przewagą. W drugiej połowie troszkę nam się to rozleciało, ale myślę, że finalnie liczy się wynik- mówił w wywiadzie udzielonym mediom klubowym Dawid Król. 
 
- Myślę, że każdemu tam w głowie gdzieś to siedziało, że to jest jeden z dwóch finałów do wygrania czwartej ligi, ale myślę, że tu mamy na tyle doświadczony zespół ogranych, świetnych zawodników, że poradziliśmy sobie bardzo dobrze.

Dawid Król: Kibice to nasz dwunasty zawodnik

- Kibice to nasz dwunasty zawodnik, a jak przychodziłem tutaj, to zauważyłem właśnie, że na początku była mniejsza grupka. Dziś przyjechali za nami do Rzeszowa i przez cały mecz głośno nam kibicowali- powiedział Dawid Król. 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

YEAH 2024-06-10 12:13:08

KARPATY RZĄDZĄ W POGONI !!!! :)

kiBUC Apklanu 2024-06-10 15:56:02

OD DAWNA NSA TUTAJ NIE MA.. LA LA LA LA LA LA

Niepamietam 2024-06-11 07:53:14

Głupota władz Karpat było pozbywać się tylu fajnych chłopaków zżytych i związanych z Waszym klubem. Widać że odżyli w Lubaczowie.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij