2024-05-20 17:52:27

Mikołaj Smyłek, Stal Stalowa Wola: Wygrała drużyna, która chce miec wyższe cele

Stal Stalowa Wola wygrała w piątek z Radunią Stężyca 0-2. Po tym spotkaniu o swoich odczuciach powiedział bramkarz "Stalówki" Mikołaj Smyłek.
 
-Na szczęście wygrywamy, bo okazało się, że to nie było do końca łatwe ze względu na to, co się słyszy, jakie problemy ma Radunia, jakim wyszła składem, że z większą ilością młodzieżowców. Nieważne, my skupiliśmy się na sobie, wygraliśmy ten mecz. Wygrała drużyna, która chce mieć większe cele.

Mikołaj Smyłek podziękował kibicom za wsparcie
 
 To jest bardzo ważne, gdy mecz jest na wyjeździe, jest na końcu Polski, a słyszy się doping dla nas, dla naszego klubu. Także chapeau bas dla kibiców, że jechali przez całą Polskę do dopingować, śpiewali tutaj. Także super, dziękujemy im za to.
 
-Do ostatniego meczu podejdziemy jak i do każdego innego i gramy o zwycięstwo. Ostatni mecz u siebie w rundzie wiosennej także jedziemy po zwycięstwo.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

~anonim 2024-05-21 08:36:06

Brawo Miki, uratowałeś nam kilka punktów w tej rundzie.
Jedziemy dalej w drodze po awans

~anonim 2024-05-21 17:05:13

Miki będzie cały stadion więc kibice pomogą tylko zwycięstwo i baraże nasze STF

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij