2024-04-24 19:04:46

Korona Rzeszów przegrała z Igloopolem Dębica

Korona Rzeszów przegrała u siebie 1-4 z Igloopolem Dębica w meczu 25. kolejki 4. ligi podkarpackiej!

Świetnie mecz w Rzeszowie rozpoczęli zawodnicy Igloopolu! Goście od początku mocno nacisnęli "czerwoną latarnię ligi", co skutkowało w kilku dogodnych okazjach strzeleckich jeszcze w pierwszych dziesięciu minutach.

Piłka do siatki gospodarzy wpadła po raz pierwszy w 13. minucie, a strzelcem bramki okazał się Aleksander Okoń. Niespełna dwie minuty później ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie swojej drużyny.

Po kwadransie było więc 0-2. co jednak nie zadowoliło zawodników z Dębicy. W 25. minucie trzecią bramkę dla przyejzdnych zdobył Kacper Łoch. To trzybramkowe prowadzenie utrzymało się do przerwy.

Po zmianie stron Igloopol dłużej utrzymywał się przy piłce i starał się stwarzać kolejne okazje strzeleckie. Bezradni gospodarze okazjonalnie wyprowadzali kontry, które jednak w większości kończyły się bez celnego strzału.

Dopiero w 85. minucie Oskar Nerc zdołał pokonać bramkarza gości, strzelając tym samym bramkę honorową dla swojej drużyny.

Igloopol niespełna dwie minuty później odpowiedział jednak trafieniem Adriana Kurka, pieczętując tym samym wynik spotkania.

Drużyna z Dębicy przełamała się po dwóch kolejnych porażkach.

0-1 Aleksander Okoń (13.)
0-2 Aleksander Okoń (15.)
0-3 Kacper Łoch (25.)
1-3 Oskar Nerc (85.)
1-4 Adrian Kurek (87.)

4 liga podkarpacka - wyniki meczów 25. kolejki:

KORONA NIC SIĘ NIE STAŁO, KORONA NIC SIĘ NIE STAŁO!!!

TylkoIgloo 2024-04-25 08:47:31

W Dębicy tylko Morsy! Jazdaaaaaaaaaaa!

Belamy 2024-04-25 09:31:44

Znowu opis z d.....y. 2 połowa to wyrównana gra. A gdzie info o słupku Korony po strzale Nerca i strzale Leśniaka, który końcówkami palców bramkarz sparował na rożny? No ale co tam, ważne że opis kopiuj -wklej . Bramka na 4-1 z ewidentnego spalonego. Przyjdźcie redaktorki na mecz i wówczas coś spróbujcie mądrego napisać.

LKS 2024-04-25 10:53:58

Brawo Morsy

CWS M111 2024-04-25 11:20:40

Ludzie, litości, czy opisujący był na tym meczu??? Bo z opisu wynika, że nie

anonim 2024-04-25 12:16:28

Jak zawsze psjsy musza przykolorować relację ,a może dyktowana była z fotela w autobusie, może z domowej kanapy.No nie ważne...... grunt ze kibice nas nie zawiedli hihihihihihi.j****** tylkoigloo.

Znafca 2024-04-25 15:37:31

Jakie durne rzeczy co niektórzy tu wypisują, to aż głowa boli od czytania tych bredni. Tak, przyjadą na mecz ostatniej w tabeli Korony, żeby napisać dokładną relację. Mają armię redaktorów i jak wczoraj odbywała się cała kolejka (8 meczów) to każdego wysłali na inny mecz. A już w ogóle to wszyscy się zabijali, żeby dostać hit w Rzeszowie, pomiędzy Koroną a Igloopolem. No pomyślcie trochę logicznie o czym Wy piszecie.

Jak jesteś jeden z drugim taki oblatany, to weź napisz do nich na maila, że będziesz na meczu i że im pomożesz napisać relację. Na pewno chętnie skorzystają z pomocy.

Znafca 2024-04-25 15:40:39

To tak jeszcze żeby rozwiać wątpliwości co niektórym, to 75% relacji pisze się nie będąc na meczu. Bo nie ma materiału ludzkiego do tego. To nie Gazetta Dello Sport czy inne El Mundo Deportivo.

Ad. Znawca 2024-04-25 15:53:23

To szkoda robić z czytelników durnia, niech podadzą wynik i wystarczy, bo reszta to fantazje

Kigen 2024-04-25 22:43:07

Igloopol też trafił w słupek, a sam Okoń mógł strzelić z 6 bramek.

Lks 2024-04-26 19:09:38

Dlaczego nikt nie napisze że do przerwy powinno być 80 dlaczego nikt nie napiszesz że kibice igloopolu również byli nie fanatycy tylko prawdziwei kibice dlaczego nikt nie napisze że igloopol grał w składzie bez ośmiu podstawowych zawodników z juniorami A w ogóle to kto to pisze bo to jest karygodne ne o sędziowaniu już nie będę wspominał sędziowie dostosowali się do poziomu możesz najsłabsi sędziowie jakich widziałem nie wiem kto pisał nie interesuje mnie to dokładnie że bramka czwarta padła ze spalonego chyba nie był na tym stadionie albo nie zna w ogóle przepisów to jest dramat prawdę mówię no i do polo klasy lepszy no ale nie dziwmy się tam że sama młodzież teraz będzie prawdziwy sprawdzian w sobotę drużyna która wygrała wszystkie mecze