2013-03-19 09:49:57

sparing: Siarka Tarnobrzeg - OKS Wielowieś 8-1

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg wygrali z OKS Wielowieś Tarnobrzeg 8-1 w meczu sparingowym rozegranym w Woli Chorzelowskiej.

Podopiecznym Artura Kupca nie dane było zagrać w jeszcze w 2 lidze, ale rozegrali kolejny sparing, w którym rozgromili piątoligową Wielowieś.

Gole dla Siarki Tarnobrzeg zdobyli Jan Kowalski (dwa), Adrian Gębalski, Marcin Truszkowski, Łukasz Cichosz, Tomasz Wolan, Kamil Zalewski i Bartosz Madeja.

Jedyną bramkę dla Wielowsi strzelił Paweł Drach.

Mecz został rozegrany na sztucznym boisku w Woli Chorzelowskiej.

Dziś w okolicach południa zapadnie decyzja czy "Siarkowcy" rozegrają pierwszy mecz 2 ligi wschodniej już w środę. Z taką inicjatywą wyszła Garbarnia Kraków, z którą tarnobrzeżanie mieli grać w ubiegłą sobotę.

SIARKA TARNOBRZEG - OKS WIELOWIEŚ TARNOBRZEG 8-1 (5-0)
Bramki: Kowalski 2, Gębalski, Truszkowski, Cichos, Wolan, Zalewski, Madeja - Drach

Siarka: (I połowa) K. Beszczyński - Grunt, Ciesielski, Fall, Zawłocki - Piątkowski, Stępień, Kuranty, Kowalski - Truszkowski, Cichos; (II połowa) Ćwiczak - D. Beszczyński, Tyburski, Hynowski, Sulkowski - Wolan, Michalski, Madeja, Mażysz - Gębalski, Zalewski

źródło: Echo Dnia