2024-02-28 13:12:36

Dariusz Kantor: Jesteśmy drużyną, która może wygrać wszystkie mecze

fot. Radek Kuśmierz/archiwum
fot. Radek Kuśmierz/archiwum
- Jesteśmy taką drużyną, która może wygrać wszystkie mecze w rundzie wiosennej. Wiadomo, że to trochę brzmi z moich ust, jak jakaś bufonada, ale też zdaje sobie sprawę jaki mamy materiał, jak zawodnicy pracują na treningach- mówił tuż przed startem rozgrywek trener Siarki Tarnobrzeg w wywiadzie udzielonym mediom klubowym. 
 
- Jesteśmy bardzo zadowoleni po tym okresie przygotowawczym. Praktycznie odbyło się bez poważniejszych urazów. Mieliśmy sporo urazów przeciążających, wynikających z dużych obciążeń czy sztucznego boiska. Treningi były dwa razy dziennie, także na pewno ten okres był ciężki, ale daliśmy radę- mówił Dariusz Kantor. 
 
- Jesteśmy w tygodniu ligowym, czuć delikatną ekscytację tym pierwszym meczem. Myślę, że jesteśmy mocno naładowani i w sparingach było to widać. Praktycznie z każdą grą kontrolną nasza forma rosła i myślę, że apogeum przyjdzie na rundę wiosenną i już w pierwszym meczu pokażemy się z dobrej strony- dodał opiekun Siarki Tarnobrzeg. 

Dariusz Kantor: Każdy transfer wpasuje się w naszą wizję

- Nastąpiło kilka zmian kadrowych. Czy obecny zespół jest mocniejszy niż ten z jesieni?
 
- Na pewno boisko wszystko zweryfikuje. Transfery, które robiliśmy, nie były z myślą, że tu i teraz musimy za wszelką cenę coś zrobić. Przede wszystkim będziemy grali w każdym meczu o zwycięstwo, a każdy transfer, który był zrobiony wpasuje się w naszą wizję.
 
- Jest to wizja długofalowa, gdzie zawodnicy podpisali dłuższe kontrakty i na pewno ta drużyna, która jest w budowie, wydaje mi się, że każdy z tych zawodników będzie ważnym elementem.
 

Dariusz Kantor: Jesteśmy taką drużyną, która może wygrać wszystkie mecze

- Wieczysta zrobiła zimą bardzo mocne transfery. W czym pokładacie swoje nadzieje, że jeszcze spróbujecie ich postraszyć do samego końca rozgrywek?
 
- Przede wszystkim w nas samych. Jesteśmy taką drużyną, która może wygrać wszystkie mecze w rundzie wiosennej. Wiadomo, że to trochę brzmi z moich ust, jak jakaś bufonada, ale też zdaje sobie sprawę jaki mamy materiał, jak zawodnicy pracują na treningach. Widzę ich podejście, ich mental, widzę umiejętności, które przekuwają w codziennej pracy na boisko, widzę rywalizację.
 
- Moim zadaniem teraz jest bardzo dobrze zarządzać zawodnikami i szatnią, żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony. Muszę podejmować decyzję i wiadomo, że część zawodników będzie pokrzywdzona po moich decyzjach, ale moim zadaniem jest robić tak, żeby zawodnicy, którzy będą w danym momencie rezerwowymi, poczuli, że są bardzo ważni dla tej drużyny. W trakcie rundy na pewno wyjdą na pierwszy plan i będą nam potrzebni. 

Dariusz Kantor: Do Połańca jedziemy tylko po trzy punkty

Na inaugurację rundy wiosennej Siarka Tarnobrzeg zmierzy się na wyjeździe z Czarnymi Połaniec. Spotkanie obędzie się 2 marca o godz. 13:00. 
 
- Wiemy, że w Połańcu wszystkie żywioły mogą się spotkać w sobotnim terminie. Wichury, opady, nie wiadomo, jak będzie też ze stanem boiska. Tak naprawdę jesteśmy przygotowani na wszystko. Na jakim boisku, byśmy nie zagrali czy przy jakiej pogodzie jesteśmy tak pozytywnie naładowani przed tym meczem, że jedziemy tylko po trzy punkty. Tylko tyle nas interesuje- mówił Dariusz Kantor. 
 
- Już zaczynamy przygotowania do tego meczu i myślę, że wiadomości, które jako sztab zebraliśmy, przekażemy zawodnikom i będziemy bardzo dobrze przygotowani do tego meczu-dodał. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 6

Rozwiąż działanie =

KSWfan 2024-02-28 16:51:10

Darusia jak zwykle fantazja poniosła...

~anonim 2024-02-28 17:55:35

Przed sezonem też trener chwalił transfery i mówił że takich piłkarzy chciał i takich dostał. A co potem się podziało się ???? Ilu odeszło. Bredzi jak zwykle

Ave 2024-02-28 20:27:49

Nie panikować burki i nie szczekać, będzie dobrze. Tylko S :)

ks st 2024-02-29 07:35:24

ale trenerio bajki opowiada haha z wszystkimi moga wygrac haha w snach słba druzuna amatorzy co nic nie graja nie pokazuja o nic nie walcza będa przegrane , transfery sie nie wpisza w nic nie pomoga zle transfery oni nie postrasza nikogo

~anonim 2024-02-29 15:37:02

Kantor wsioku dembicki zejdź na ziemię i nie pajacuj

1957 2024-02-29 16:09:32

Najpierw to wygrajcie z Połańcem a potem to się zobaczy panie treneże

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij