2024-02-07 19:52:22

sparing: Sokół Sieniawa - Stal Sanok 2-1

Sokół Sieniawa wygrał dziś sparing 2-1. Po drugiej stronie boiska stanęła czwartoligowa Stal Sanok.

W środowe popołudnie w Wiązownicy, przy blasku jupiterów odbyło się sparignowe spotkanie Sokoła Sieniawa z grającą ligę niżej Stalą Sanok. W pierwszej połowie to właśnie sanoczanie wyszli na prowadzenie, za sprawą Kacpra Słysza.

Druga odsłona przyniosła nam wyrównanie Sokoła, po trafeniu samobójczym gości. Sokół nie chciał jednak zamknąć sparingu bez samodzielnie trafionej bramki. na 2-1 celnością popisał się Oskar Mazgoła, który wraca do zespołu po przerwie spowodowanej kontuzją.

sparing: Sokół Sieniawa- Stal Sanok 2-1 (0-1)

bramki dla Sokoła: samobójcza Stali, Oskar Mazgoła
bramki dla Stali: Kacper Słysz