2023-11-04 11:59:09

Relacja na żywo: Wieczysta Kraków - Siarka Tarnobrzeg

Wieczysta Kraków (żółto-czarne stroje) podejmuje u siebie Siarkę Tarnobrzeg. Zapraszamy do śledzenia tekstowej relacji na żywo z tego meczu (fot. kswieczysta.com)
Relacja na żywo z meczu 3 ligi grupy IV pomiędzy Wieczystą Kraków a Siarką Tarnobrzeg. Początek meczu w sobotę o godz. 12:00.

Zapraszamy do śledzenia tekstowej transmisji online z meczu Wieczysta Kraków vs. Siarka Tarnobrzeg. Będzie to starcia dwóch czołowych drużyn 3 ligi gr. IV.

Początek spotkania w samo o godz. 12.

12:00 Wieczysta Kraków - Siarka Tarnobrzeg 3-0 (1-0)

1-0 Maciej Jankowski (39)
2-0 Paweł Łysiak (59)
3-0 Denys Favororv (83)

Wieczysta Kraków: Letkiewicz - Favorov, Pazdan, Skrobański, Pietrzak, Góralski, Moulin, Torres, Łysiak, Zivec, Jankowski.

Rezerwowi: Plewka, Rygiel, Bąk, Fidziukiewicz, Kiedrowicz, Pakulski, Danielak, Knasmullner, Pietras.

Siarka Tarnobrzeg: Zoch - Bieniarz, Bierzało, Wicki, Sulkowski, Kaliniec, Kumorek, Tyl, D. Lisowski, Prusiński, Orlik.

Rezerwowi: Cymerys, Krzysztofek, Tyson, Plisowski, Kalamvokis, Woś, Szymocha, Cichocki, Feret.

Sędziuje: Piotr Szypuła (Bielsko-Biała).

Żółte kartki: Moulin, Pazdan, Favorov, Zivec - Sulkowski, Orlik, Lisowski.

-----------
12:02 Początek meczu w Krakowie. Za chwilę podamy składy obydwu drużyn.

3' Początek wyrównany. Na razie bez groźnych sytuacji z obydwu stron.

4' Ładna akcja Siarki. Dośrodkowanie w pola karne, ale spalony.

7' Pierwszy rzut rożny dla Wieczystej, ale nieudane zgranie. Od bramki Siarka.

8' Z lini pola karnego uderza Zivec. Mocny strzał lewą nogą. Broni Zoch. Mogło być groźnie.

8' Żółta kartka dla Sulkowskiego za zagranie ręką.

11' Kolejny rzut rożny dla Wieczystej Kraków

12' Piiłka w siatce po główce jednego z krakowian, ale wcześniej gwizdek sędziego. Faul w ofensywie.

12' Ależ kontra gości!!!! Piłkę na lewą stronę dostał Kamil Orlik i uderzeniem z ostrego kąta trafia w słupek! Będzie jeszcze rzut rożny.

13' Próba uderzania z dystansu jednego z zawodników Siarki, ale jego strzał został zablokowany.

14' Siarka Tarnobrzeg stara się mocno pressować gospodarzy. "Siarkowcy" atakują Wieczystą już na jej połowie.

16' Przy piłce wciąż Siarka. Wrzutka z lewej strony Orlika, ale wybija Wieczysta.

16' Zivec ostro fauluje w środku boiska i dostaje reprymende Zivec. Tym razem obyło się bez żółtej kartki.

17' "Siarkowcy" grają odważnie i wcale nie zamierzają się w Krakowie tylko bronić.

19' Kolejna akcja Siarki i próba zagrania do Orlika. Kolejny raz wybijają gospodarze.

21' Próba Wieczystej. Z lewej strony wrzucał płasko Pietrzak, ale niedokładnie. Akcja zakończona bardzo niecelnym strzałem jednego z zawodników gości.

25' Ładna akcja Wieczystej, ale przekombinowana. Piłkę przed polem karnym dotał Zivec i zamiast uderzać zwlekał, przez co stracił futbolówkę.

25' Po chwili strzał Jacka Góralskiego. Broni Zoch. Mogło być bardzo groźnie, ale uderzenie zbyt słabe.

27' Świetna kontra Wieczystej. Piłkę na lewej stronie dostał Jankowski, który wpadł w pole karne. W ostatniej chwili blokuje go Bierzało. Rzut rożny dla Wieczystej.

28' Doskonała okazja Torresa, który znalazł się sam na sam i próbuje lobować Zocha. Broni bramkarz Siarki. To powinna być bramka!

30' Spokojnie piłkę rozgrywa Wieczysta, ale cały czas ostro pressuje ich Siarka. Radzą sobie jednak krakowianie.

31' Znowu okazja dla Wieczystej. Po wrzutce z lewej strony piłkę musnął czubkiem buta Łysiak i minął bramkarza. Pusta bramka, ale w polu karnym nie było już nikogo z Krakowa.

33' Wieczysta Kraków bardzo groźnie operuje dalekimi podaniami. Kolejna groźna akcja lewą stroną, ale przerywa Siarka.

36' Zivec wrzuca w pole karne Siarki, ale pewnie łapie Zoch. Po chwili wrrzutka Torresa, ale goście wybijają. Przy piłce nadal Wieczysta.

37' "Siarkowcy" zmuszają Wieczystą do gry długimi podaniami cały czas mocno pressując. Póki, co przynosi to efekty, choć gospodarze i w tym elemencie gry wyglądają całkiem dobrze.

38' Faul taktyczny Moulina. Żółta kartka dla zawodnika Wieczystej. Przerwał kontrę Siarki w środku boiska.

39' Świetna akcja Torresa, który wbiega w pole karne i mija kilku obrońców Siarki, po czym wrzuca piłę do Jankowskiego. A ten z bliska, z półwoleja, pakuje piłke do siatki! 1-0 dla Wieczystej Kraków.

42' Szuka kolejnej okazji Torres, ale stracił piłkę. Po chwili fauluje Pazdan i dostaje żółtą kartkę.

44' Wieczysta Kraków cały czas w natarciu. Faulowany jeden z zawodników Wieczystej. Żółta kartka dla jednego z Siarkowców. To Kamil Orlik.

45' Minuta doliczona do regulaminowego czasu gry w I polowie.

45+1' Koniec pierwszej połowy. Wieczysta Kraków prowadzi z Siarką Tarnobrzeg 1-0. Wracamy za kwadrans.

46' Zaczynamy drugą połowę w Krakowie.

46' Dwie zmiany w Siarce w przerwie. Na boisku pojawili się Szymocha i Lisowski. Schodzą Wicki i Tyl.

47' Groźnie Łysiak! Uderza, ale pewnie broni Hieronim Zoch.

50' Próba Siarki, wrzutka z prawej strony, ale wybijają gospodarze.

51' Kumorek z półwoleja. Mocno, ale wysoko nad bramką.

54' Od kilku minut akcje budować próbuje Siarka. Przed chwilą lewą stroną w pole karne wpadł Kamil Orlik, próbował dryblować, ale piłka wychodzi za linię końcową.

56' Z dystansu uderzać próbował Orlik, ale zbyt płasko i zbyt lekko. Pewnie broni Letkiewicz.

59' Paweł Łysiak!!! Po rękach Zocha. Uderzenie z ostrego kąta. 2-0 dla Wieczystej! Błąd bramkarza Siarki. Powinien ten strzał obronić.

60' Pół godziny do końca meczu. Bardzo ciężko będzie Siarce odrobić stratę dwóch bramek.

61' Próbuje Kumorek, ale jeszcze bardziej niecelnie niż przy ostatnim uderzeniu.

62' Szkoda trochę tej drugiej bramki, bo Siarka wyglądała naprawdę nieźle.

63' Favorov ukarany żółtą kartką.

64' D. Lisowski schodzi, Cichocki wchodzi. Zmiana w Siarce.

64' Zivec ukarany żółtym kartonikiem.

66' Siadła nieco gra Siarki po stracie drugiego gola. Podkarpacki zespól jakby bez wiary w to, że można odrobić jeszcze dwie bramki straty...

67' Zivec z lewej strony. Płaska wrzutka, ale prosto w ręce Zocha.

68' Świetna kontra Siarki. Długa piłka i jeden z graczy gości mógł wyjść sam na sam. W ostatniej chwili piłkę wybija Pazda. Rzut rożny dla Siarki.

70' Podwójna zmiana w Wieczystej. Schodzą Jankowski i Zivec. Wchodzą Fidziukiewicz i Danielak. Zmiana również w Siarce - za Kalińca wchodzi Feret.

72' Wrzutka Danielaka z lewej strony. Ogromne zamieszznie w polu karnym Siarki. Po chwili wrzutka Favorova z prawej strony, ale wybija Siarka.

74' Żółtą kartką ukarany Piotr Lisowski.

75' Prusiński schodzi, wchodzi Krzysztofek. Kolejna zmiana w Siarce.

76' Duga piłka do Łysiaka w pole karne. Zawodnik Wieczystej dopada do ftubolówki szybciej niż Zoch, ale nie zdołał jej opanować. Mogło być groźnie. Od bramki Zoch.

78' Rzut rożny dla Wieczystej. Uderzenie głową po wrzutce w pole karne, ale bardzo niecelne.

79' W odpowiedzi Siarka. Ładnie lewą nogą uderza Kamil Orlik, ale minimalnie obok bramki.

81' Pakulski za Moulina. Zmiana w Wieczystej.

82' Rzut rożny dla Wieczystej. Wybijają "Siarkowcy".

82' I mamy rzut karny! Pietrzak faulowany w polu karnym.

83' 3-0!!!! Pewne uderzenie Denysa Favorova w lewy róg bramki Zocha.

85' Wieczysta szuka czwartego gola. Siarka totalnie rozbita.

86' Przerwa w grze. Dwóch zawodników zderzyło się głowami.

87' Schodzi Pietrzak, wchodzi Bąk. Schodzi Łysiak, wshodzi Knasmullner. Dwie zmiany w Wieczystej.

88' Jeszcze szansę miał Fidziukiewicz, który uderzył lewą nogą. Zbyt lekko jednak, by pokonać Zocha.

90' Dobra okazja na honorowego gola dla Siarki, ale broni golkiper Wieczystej.

90+1' Doliczone trzy minuty.

90+2' Jeszcze akcja Wieczystej, ale przerywają "Siarkowcy". Próba kontry... i znów przy piłce Wieczysta.

90+3' Danielak zza pola karnego. Prosto w ręce Zocha.

90+3' Koniec meczu. Wieczysta Kraków pokonała Siarkę Tarnobrzeg 3-0.