2023-09-08 13:30:45

sparing: Stal Rzeszów - Stal II Rzeszów 6-0

W czasie przerwy reprezentacyjnej Stal Rzeszów przebywała na zgrupowaniu w Woli Chorzelowskiej. W dzisiejszym sparingu pierwsza drużyna aż 6-0 pokonała swoje rezerwy.

Od początku inicjatywa była po stronie piłkarzy pierwszego zespołu. Już w 9. minucie wynik spotkania otworzył Krzysztof Danielewicz. W 36. minucie na 2-0 podwyższył Kamil Kościelny, a 4. minuty później na listę strzelców wpisał się nowy napastnik "biało-niebieskich"- Adler Da Silva.

Po zmianie stron na placu gry po obu stronach pojawiły się zupełnie odmienione jedenastki. Grę nadal prowadzili piłkarze pierwszej drużyny i po przerwie dołożyli kolejne trzy bramki.

W 48. minucie bramkę zdobył Paweł Oleksy, na 5-0 podwyższył Kacper Sadłocha, a wynik meczu ustalił w 84. minucie Patryk Warczak

Stal Rzeszów - Stal II Rzeszów 6-0 (3-0)

1-0 Krzysztof Danielewicz (9)
2-0 Kamil Kościelny (36)
3-0 Adler Da Silva (40)
4-0 Paweł Oleksy (48)
5-0 Kacper Sadłocha (55)
6-0 Patryk Warczak (84)

Stal Rzeszów I połowaJakub Wrąbel - César Peña (60 Patryk Warczak), Łukasz Góra, Kamil Kościelny, Krystian Wachowiak - Szymon Kądziołka (75 Wadym Jaworśkyj), Krzysztof Danielewicz, Manuel Ponce García, Wiktor Kłos, Andreja Prokić - Adler Da Silva.

II połowa: Bieszczad - Pena, Wrona, Oleksy, Simcak - Kłos, Piątek, Łysiak, Kądziołka, Dias - Sadłocha.

Stal II Rzeszów I połowa Oskar Barzyk - Ricky Chanda, Kacper Paśko, Szymon Panasiuk, Bartosz Dubiel - Victor Guedes, Emmanuel Muyanga, Kacper Zborowski (60 Alex Protaziuk), Jakub Zych (60 Szymon Baj), Arsen Hrosu - Kacper Plichta.

II połowa: Chrapusta - Mazur, Soja, Guedes, Chanda - Bartkowiak, Muyanga, Zborowski, Zych, Stankowski - Jezierski.