2023-09-08 14:10:28

sparing: Puszcza Niepołomice - Resovia 1-1

W dzisieszym meczu kontrolnym Resovia zmierzyła się z Puszczą Niepołomice. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

Korzystając z przerwy reprezentacyjnej piłkarze Resovii rozegrali sparing z ekstraklasową Puszczą Niepołomice. Mecz odbył się w Rado Resort w Woli Chorzelowskiej.

Obie bramki w tym spotkaniu padły dopiero w drugiej połowie. W 48. minucie Puszczę Niepołomice na prowadzenie wyprowadził Michał Walski, a pięć minut później do wyrównania doprowadził Rafał Mikulec, skutecznie egzekwując jedenastkę.

W najbliższym ligowym starciu podopieczni Mirosława Hajdo zmierzą się na wyjeździe z Górnikiem Łęczna. Spotkanie odbędzie się 18 września o godz. 18:00.

Puszcza Niepołomice - Resovia 1-1 (0-0)

1-0 Michał Walski (48)
1-1 Rafał Mikulec (53-rzut karny)

Puszcza Niepołomice: Krzysztof Wróblewski (46 Kacper Piechota) - Jakub Bartosz, Łukasz Sołowiej (46 Mateusz Cholewiak), zawodnik testowany (46 Jakub Wójcik, 60 Jakub Serafin), Michał Koj, Bartłomiej Poczobut (46 Wojciech Hajda), Jakub Stec, Michał Walski (85 Jakub Wójcik), Hubert Tomalski, Muris Mešanović (46 Marcel Pięczek), Adam Kramarz (55 Piotr Mroziński)