2023-08-12 19:55:53

Bukmacherzy w Polsce - wszystko co musisz wiedzieć

Podobne tematy zakłady bukmacherskie sport

W Polsce rynek bukmacherski z roku na rok staje się coraz większy. Spory bum możemy tutaj powiązać z ustawą hazardową, dzięki której od 2017 r. legalni bukmacherzy w Polsce muszą odprowadzać podatek. W gąszczu coraz to nowych podmiotów czasami ciężko się odnaleźć dlatego powstaje również coraz więcej stron czy portali, które pomagają w wyborze odpowiedniego bukmachera — jednym z nich jest Obstawiamy.info

Jaki bukmacher ma najlepszą promocję powitalną?

Każdy z bukmacherów przygotował dla nowych użytkowników swoją unikalną promocję. Najczęściej jest to bonus od depozytu, Freebet czy bezpieczny zakład. Coraz częściej też bukmacherzy zaznaczają swoją obecność na rynku, decydując się na sponsoring. Jeśli ktoś interesuje się piłką, nożną to na pewno wie, że Fortuna jest sponsorem całej 1. ligi polskiej, a niektórzy bukmacherzy, najczęściej STS czy Superbet, decydują się sponsorować poszczególne drużyny.

W obecnej chwili aż 22 podmioty w Polsce mają zezwolenie na prowadzenie działalności bukmacherskiej. Jak więc łatwo się domyśleć, bukmacherzy prześcigają się w wyścigu o nowych Klientów, proponując coraz lepsze promocje powitalne. Często również bonusy są nieco większe, jeżeli skorzysta się ze stron partnerskich bukmacherów. Tak jest, chociażby w przypadku kodu promocyjnego Superbet, gdzie dzięki portalowi Obstawiamy.info można nieco powiększyć swój pakiet powitalny.

Typy bukmacherskie - jak analizować?

Skoro już wiemy jakiego bukmachera wybrać, możemy skupić się na typach. Oczywiście najlepiej jest samemu dokonywać analizy. Zakładam, że interesujesz się szeroko pojętym sportem i analiza poszczególnych spotkań nie będzie problemem. Jednak w obecnych czasach sporo spraw jest dużo łatwiejszych.

W internecie jest sporo portali, które ułatwiają przyglądanie się poszczególnym rynkom. Kiedyś analiza ograniczała się do sprawdzenia tabeli, czy formy z ostatnich kilku spotkań. Teraz, mając do dyspozycji mnóstwo narzędzi, można przeanalizować praktycznie każde statystyki. Dogłębna analiza może trwać zatem nawet i kilka godzin, niemniej daje też sporo radości czy satysfakcji.

Jeśli jednak nie wiesz, jak się za to zabrać, to również oprócz dogłębnych statystyk możesz znaleźć portale, które analizują przeróżne spotkania w świecie sportu. Jednym z nich jest właśnie Obstawiamy.info. Na stronie portalu możesz znaleźć darmowe typy bukmacherskie praktycznie na wszystkie sporty. Oczywiście nadal ostateczna decyzja należy do Ciebie, a podane analizy należy traktować jako wskazówkę.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij