2012-12-09 12:09:40

Siedmiu piłkarzy odejdzie z Czarnych Jasło?

Podobne tematy Czarni Jasło
W związku z trudną sytuacją finansową trzecioligowych Czarnych Jasło wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu dostało aż siedmiu piłkarzy.
 
Daniel Góra, Dariusz Kurowski, Sławomir Kwiek, Paweł Remut, Przemysław Ślarski, Artur Wierdak i Michał Wolański.
 
To siedmiu zawodników Czarnych Jasło, którzy dostani wolą rękę w poszukiwaniu nowych pracodawców.
 
- Piłkarze zostali zapoznani z trudną sytuacją finansową panującą w klubie - informuje oficjalny portal Czarnych.
 
- Jeszcze przed świętami zarząd klubu będzie starał się spotkać z burmistrzem Andrzejem Czerneckim w celu omówienia sposobu pomocy Czarnym Jasło przez Urząd Miasta i jasielskich przedsiębiorców.
 
 
źródło: czarnijaslo.pl

Czytaj także

Komentarze (4)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.