2023-03-29 18:23:00

Sokół Sieniawa przegrał zaległe spotkanie z Chełmianką Chełm

Za nami zaległe spotkanie w ramach 3 ligi gr. IV, które nie mogło się pierwotnie odbyć z powodu złych warunków atmosferycznych. Sokół Sieniawa nie podołał dziś na wyjeździe mocniejszej Chełmiance Chełm, która pokonała ekipę z Podkarpacia 4-2.

Mecz Chełmianki Chełm z Sokołem Sieniawa nie odbył się w pierwotnym terminie z powodu silnych opadów śniegu, które w szybkim tempie zaśnieżały murawę. Dziś rozegrano zaległe spotkanie, a punkty z 19.kolejki zostały dodane do tabeli.

Zdecydowanie lepiej w pierwszej połowie radziła sobie ekipa gospodarzy. Chełmianka wyszła na prowadzenie już w 25. minucie po dobrym strzale Patryka Czułowskiego. Na chwilę przed przerwą wynik podwyższył Sergiy Kulynych. Po przerwie gola kontaktowego wpakował między słupki zawodnik Sokoła, Mateusz Sowiński. Gospodarze nie pozostawili tego jednak bez odpowiedzi, a o bramkę na 3-1 zadbał Krystian Mroczek.

Mimo tego, że Sieniawa próbowała ratować sytuację, czego efektem było drugie trafienie Sowińskiego, Chełm przypieczętował zwycięstwo na kilka minut przed końcowym gwizdkiem. Celny tym razem był Oleh Marchuk i punkty zostały u gospodarzy.

1-0 Patryk Czułowski (24)
2-0 Sergiy Kulynych (41)
2-1 Mateusz Sowiński (56)
3-1 Krystian Mroczek (64)
3-2 Oleh Marchuk (83)
4-2 Mateusz Sowiński (84)

Chełmianka: Ciołek, Futa, Stępień, Piekarski, Kulynych, Bednara, Marchuk, Czułowski, Nowak, Szwed, Mroczek.