2023-03-26 11:19:21

LKS Skołoszów pokonał Sokoła Kolbuszowa Dolna!

LKS Skołoszów wygrywa drugi mecz z rzędu! (fot. Radek Kuśmierz)
  LKS Skołoszów wygrał drugi mecz z rzędu. Tym razem drużyna prowadzona przez Bogdana Sierżęgę pokonała na wyjeździe Sokoła Kolbuszowa Dolna 2-0.

LKS Skołoszów podbudowany ostatnim zwycięstwem nad rezerwami Stali Mielec wczoraj znów wyszarpał pełną pulę z wyżej notowanym Sokołem Kolbuszowa Dolna.

Goście już w pierwszej części tego meczu stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji, jednak brakowało im wykończenia i do przerwy na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis. Wciąż widoczna była jednak przewaga ekipy ze Skołoszowa i w samej końcówce przyjezdni to potwierdzili.

W 87. minucie Antoni Patla sfaulował w polu karnym Adriana Brodowicza i arbiter podyktował jedenastkę. Karnego na bramkę zamienił Paweł Modny i wyprowadził LKS Skołoszów na prowadzenie. W doliczonym czasie gry goście przypieczętowali zwycięstwo, kiedy po składnej akcji pięknym uderzeniem piłkę w siatce umieścił Taras Mariash.

0-1 Adrian Brodowicz (87-karny)
0-2 Paweł Modny (90+2)

Sokół Kolbuszowa Dolna: Piechota – Kumorek ż, Drelich, Cyganowski – Bożek (70 Patla ), Kołacz (80 Dominiak), Mokrzycki  (60 Lewandowski), Tetlak (60 Lorenc), M. Mazurek  – Skupiński (60 Misiak) - Szczurek

LKS Skołoszów: D. Buczkowski  - Czerwiński, Modny , Kiełbowicz, Kiełbasa – Wojtowicz (70 Czop), D. Mikulec (90+1 Kuryj), K. Mikulec, Miariash  (90+1 Grodecki), Brodowicz (87 Czereczun) – Świecarz  (85 K. Buczkowski)